Warning: Use of undefined constant Ratings - assumed 'Ratings' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/Kulemo/domains/mylittlemonsters.pl/public_html/wp-content/themes/travelify-child/functions.php on line 10 Warning: Use of undefined constant Fb - assumed 'Fb' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/Kulemo/domains/mylittlemonsters.pl/public_html/wp-content/themes/travelify-child/functions.php on line 16 Kilka słów o blogu – My little monsters

Kilka słów o blogu

Pomysł na bloga formował się stopniowo. Ilekroć szukałam jakiś ciekawych informacji, Google uparcie wypluwało m.in. blogi o tej tematyce. Po przejrzeniu wielu z nich z przykrością stwierdziłam, że jest cała masa blogów o nieprawidłowych informacjach (w tym, samo kopiuj-wklej praktycznie), a tylko kilka jest wartych uwagi (głównie powiązanych w jakiś sposób z użytkownikami forum e-chomik.pl).

W ten sposób wykreowała się pewna myśl – żeby założyć własny blog 🙂

W założeniu ma on być o wszystkim co jest związane z chomikami, m.in.

 • podstawy opieki, wymagania gatunków itp,
 • różnorodne rady i teksty o charakterze refleksyjnym,
 • artykuły, ciekawostki i relacje również te spoza kraju,
 • tematy związane z hodowlą,
 • i kilka innych 😉

Teksty pisane na bloga są mojego autorstwa – bazują na zebranej z różnorodnych źródeł wiedzy, rozmowie z innymi opiekunami oraz własnym doświadczeniu.
Jeśli na blogu po wcześniejszej zgodzie autora udostępnię czyjś tekst to zostanie on podpisany.
Analogicznie ma się kwestia zdjęć.

Nie zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie treści oraz zdjęć bez mojej zgody. Uszanuj mój czas i pracę.

2 thoughts on “Kilka słów o blogu

 1. mika

  Świetny blog i proszę o więcej wpisów 🙂 W przystępny sposób wyjaśniasz wiele spraw, podajesz źródła (których brak w wielu blogach i portalach). I zdecydowanie jest tutaj coś więcej niż “sweetaśne chomisie”.

  1. Risa Post author

   Dziękuję za miłe słowa! 🙂 Co do prośby o więcej wpisów – mam na uwadze, jednak czas muszę dzielić na wiele innych obowiązków (zresztą, nie tylko ja – chyba taka cecha naszych czasów, że wiecznie mamy za mało czasu 😉 ).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *